KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13141386
nr 1314 1386
Emil Hellbom
(1895-1969), Sverige
Oljemålning, Stockholm. Signerad. Olja på pannå, 34x26 cm
Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:15:03
150 kr